حمایت بنیاد جوانان پرو تستانت از پناهجویان در آلمان

حمایت بنیاد جوانان پرو تستانت از پناهجویان در آلمان

جوانان پروتستانت در آلمان فعالیت خود را به منظور تقویت همزیستی مسالمت پیروان ادیان مختلف ازجمله مسلمانان آغاز کرده اند،مجتمع کاری جوانان پروتستانت در آلمان” از حدود ۱،۳۵ میلیون جوان نمایندگی می‌کند.

به گزارش دویچه وله:بنیاد جوانان پروتستانت در آلمان می‌خواهد همکاری اتحادیه های مختلف مذهبی جوانان در آلمان را به منظور حمایت از پناهجویان تقویت کند. هدف این پروژه فراهم ساختن زمینه‌های ارتباطی و انسجام در میان پناهجویان و جوانان است. 

بنیاد جوانان پروتستانت در آلمان بدین منظور یک پروژه سه ساله را آغاز کرده است که با آن درنظر دارد مسیحیان جوان شاخه های مذهبی پروتستانت، قبطی و ارتودوکس و همچنان جوانان مسلمان را گردهم جمع کند. کاتارینا روزینگ آمر این پروژه هدف از این اقدام را ایجاد زمینه‌های برقراری ارتباطات برای پناهجویان گفته است.

به قول خانم روزینگ افزون بر آن کارمندان اصلی و همچنان رضاکاران بدین منظور، زیر عنوان “حالا بیشتر از همه! اتحادیه های مذهبی جوانان همزیستی را در جامعه مهاجرت شکل می‌دهند”، آموزش می بینند.
مایک کورزا، دبیر کل “مجتمع کاری جوانان پروتستانت در آلمان” گفته است که این پروژه به منظور تقویت همزیستی مسالمت آمیز میان پیروان ادیان مختلف روی دست گرفته شده است. این اقدام از سوی کلیسای پروتستانت آلمان و وزارت فدرال آلمان در امور خانواده، از طریق برنامه “زندگی در فضای دموکراتیک” حمایت می شود.

“مجتمع کاری جوانان پروتستانت در آلمان” یک اتحادیه جوانان پروتستانت است. این مجتمع به عنوان یک سازمان سقفی، از منافع ۳۲ اتحادیه، که در حال حاضر عضویت این مجتمع را دارند، در برابر وزارت های آلمان فدرال، نهاد های کلیسایی و شریکان بین المللی پشتیبانی می‌کند.
“مجتمع کاری جوانان پروتستانت در آلمان” از حدود ۱،۳۵ میلیون جوان نمایندگی می‌کند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.