مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مرکل چگونه برگزار می شود؟

مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مرکل چگونه برگزار می شود؟

جزئیات برگزاری مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مرکل توسط خانواده سلطنتی انگلستان اعلام شد،مراسم عروسی شاهزاده هری ۳۳ ساله و مگان ۳۶ ساله، به تاریخ نوزدهم ماه می امسال برگزار خواهد شد.

قضیه دوستی و ازدواج شاهزاده انگلستان و مگان مرکل در سال ۲۰۱۷ در صدر اخبار جهان و پر طرفدار ترین موضو در شبکه های اجتماعی قرار داشت.

43433 2 e1518461314575 مراسم عروسی شاهزاده هری و مگان مرکل چگونه برگزار می شود؟

“شاهزاده هری مدتی همراه با نیروهای بریتانیایی در افغانستان ایفای وظیفه کرده است،نام این شاهزاده پس از شرکتش در جنگ افغانستان بیشتر برجسته شد،هری به عنوان کمک پیلوت/کمک خلبان و توپچی، هلیکوپتر آپاچی، در کمپ بسشن، بزرگ‌ترین مرکز نیروهای بریتانیایی در هلمند ایفای وظیفه می‌کرد”.

با استناد به دفتر مطبوعاتی کاخ کنزینگتون لندن، شاهزاداه هری و مگان مارکل پس از مراسم عقد در کلیسا، یک مسیر طولانی را در شهر ویندزور با گادی سلطنتی که قلعه پادشاهی در آنجا قرار دارد، خواهند پیمود.
“آنها [هری و مگان] امیدوارند که این سفر کوتاه فرصت بیشتری را برای جمع شدن بیشتر مردم در ویندزور فراهم کند و از نوشیدن “بیر” در این روز خاص لذت ببرند.”
خانواده سلطنتی و والدین عروس، توماس مارکل و دوریا رگلند و شخصیت های دیگری که درمراسم عروسی دعوت شده اند آنجا حضور خواهند داشت. قرار است مراسم عروسی شاهزاده هری ۳۳ ساله و مگان ۳۶ ساله، به تاریخ نوزدهم ماه می امسال برگزار شود. انتظار می رود که کم از کم ۶۸۰ میلیون دالر ازورود گردشگران به اقتصاد کشور اضافه شود. در روز عروسی، بیر فروش ها می توانند دو ساعت کار خواهند کرد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.