یک مرد در کیانشهر زنش را کشت و خود کشی کرد

یک مرد در کیانشهر زنش را کشت و خود کشی کرد

یک مرد ۳۵ ساله در منطقه حسن آباد تهران پس از کشتن همسرش به زندگی خود پایان داد،گفته می شود این فرد با استفاده از اسلحه همسر دوم خود را به قتل رسانده و خودکشی کرده است.

به گزارش  رکنا، ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته مرد میانسالی با پلیس تماس و از جنایت  هولناکی در یکی از کارخانه‌های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد. بلافاصله ماموران کلانتری ۱۵۸ کیانشهر برای پیگیری موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

ماموران در بررسی‌های اولیه با جسد غرق خون یک زن و مرد جوان در اتاقک سرایداری روبرو شدند. بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد زن جوان از ناحیه پشت سر هدف گلوله قرار گرفته و مرد جوان در حالی که اسلحه در دست راستش بود، از ناحیه گیجگاه سمت راست مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

مرد میانسال که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در تحقیقات به ماموران گفت: من سرایدار این کارخانه متروکه هستم. هفته‌ای یک روز برای سرکشی به کارخانه می‌آیم و امروز با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

مرد سرایدار در مورد اینکه آیا زن و مرد جوان را می‌شناسد گفت: مرد ۳۵ ساله به نام رضا از دوستان من است و با هم در یک آژانس کار می‌کنیم. زن جوان هم همسر دوم رضا است. روز دوشنبه او به من مراجعه کرد و مدعی شدهمسر اولش بعد از مدت‌ها قهر به خانه آمده است. او از من خواست کلید کارخانه را به او بدهم تا با همسر دومش به آنجا بروند. من هم کلید را به آن‌ها دادم. روز سه شنبه هم به دیدارشان آمدم. صبح امروز هرچه با آن‌ها تماس گرفتم رضا جوابگوی تلفنش نبود. نگران شده و شب به کارخانه آمدم و با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

سرهنگ دوم جلال حسینی رئیس کلانتری کیانشهر با اعلام این خبر گفت: براساس تحقیقات اولیه مرد جوان ابتدا همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است.

در حال حاضر با دستور قضایی پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی در حال رسیدگی است

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.