آیا خورشید صلح از شرق طلوع خواهد کرد؟

آیا خورشید صلح از شرق طلوع خواهد کرد؟

در عصری که جنگ و خشونت وقدرت طلبی بسیاری از مناطق جهان را در تاریکی فرو برده است شاید خورشید صلح هم از شرق طلوع کند،شاید روزی برسد که ملت ها صلح را از زنجیر ها آزاد کنند،المپیک زمستانی در کره جنوبی نشان داد که ملت هیچ مشکلی باهم ندارند،ورزشکاران دو کره با لباس های سفید، زیر یک پرچم به نشانه اتحاد رژه رفتند.

به نوشته یورو نیوز، مایک پنس برای گرفتن عکس در مراسم حاضر شده بود و قصد داشت پس از عکاسی محل را ترک کند اما رئیس جمهوری کره جنوبی با گفتن جمله «تشریف بیاورید به دوستان سلام کنید» او را به داخل سالن هدایت کرد.

4566 1 e1518217525710 آیا خورشید صلح از شرق طلوع خواهد کرد؟

 

وقتی رویای صلح،مرزهارا آب می کند

این تصویری از دسری است که مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی کره جنوبی بعد از صرف غذا خوردند. دسری که شاید پیش از خوردن تصویری از رنج مردم دو کره و رویای صلح میان دو کشور جنوبی و شمالی این شبه جزیره بحران زده باشد.

طرح این دسر قطعه شکلاتی به شکل شبه جزیره کره در آورده و شکلاتی به شکل سیم خاردار میان آن قرار داده است. هنگام صرف دسر از مهمانان خواسته شد تا شکلات داغ سفر را بر روی سیم خاردار شکلاتی بریزند تا گرمای آن سیم خاردار را آب کند.

4555 2 e1518217575713 آیا خورشید صلح از شرق طلوع خواهد کرد؟

کیم یونگ نام و مایک پنس بر سر یک میز
ضیافت شام به دعوت رئیس جمهوری کره جنوبی برگزار شد. در این مراسم رهبران و نمایندگان بلندپایه کشورها از جمله کیم یونگ نام، خواهر رهبر کره شمالی و مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا حضور داشتند.

به گفته سخنگوی ریاست جمهوری کره جنوبی، مایک پنس برای گرفتن عکس در مراسم حاضر شده بود و قصد داشت پس از عکاسی محل را ترک کند اما رئیس جمهوری کره جنوبی با گفتن جمله «تشریف بیاورید به دوستان سلام کنید» او را به داخل سالن شام هدایت کرد.

آقای پنس با تمام مهمانان ویژه، بجز خواهر رهبر کره شمالی دست داد. در مقابل شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن دستان کیم یونگ نام را فشرد.

56788 2 e1518217614360 آیا خورشید صلح از شرق طلوع خواهد کرد؟

ورزشکاران دو کره زیر یک پرچم رژه رفتند. بر روی این پرچم نقشع شبه جزیره کره نقش بسته بود

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.