پدر کشی در همدان ایران

پدر کشی در همدان ایران

وضعیت اجتماعی ایران! قتل پدر ؛ رسانه های ایران از کشته شدن یک پیر مرد ۷۵ ساله همدانی به دست پسر ۲۰ ساله اش خبر دادند،این پسر پس از مشاجره لفظی پدر خود را کشته است.

سرهنگ پژمان قویمی، رئیس پلیس این شهرستان در گفتگو با خبرآنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۱۸ روز گذشته پسری با مراجعه به کلانتری ۱۵ شهر همدان از درگیری برادر خود با پدرش در محله رسالت این شهر و مرگ پدر در بیمارستان خبر داد.

وی ادامه داد: این فرد در اظهارات خود عنوان کرد، پدر وی با برادرش در خصوص مسائل مالی مشاجره لفظی پیدا کرده و سپس این مشاجره به درگیری و مرگ پدر ختم شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: پس از این خبر، یک تیم برای بررسی صحنه جرم به منزل فرد یاد شده مراجعه کرده و تیم دیگری در بیمارستان حضور می یابد.

سرهنگ قویمی افزود: در بیمارستان به عوامل پلیس اعلام می شود، زمانی که این مرد ۷۵ ساله به بیمارستان برده شده هیچگونه علائم حیاتی نداشته است.

وی اظهار داشت: متهم به قتل که جوانی ۲۰ ساله و دانشجو است در منزل پدری دستگیر و اعتراف کرد که بر سر مسایل مالی با پدرش مشاجره کرده است.

رئیس پلیس همدان با اعلام اینکه این پسر هم اکنون به دستور مقام قضایی در بازداشت است، گفت: جسد پدر ۷۵ ساله نیز جهت بررسی علت مرگ تحویل پزشکی قانونی شده است.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.