تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

کماندوهای افغانستان تمرینات نظامی بسیار سخت ، پیچیده و پیشزفته را آموزش می بینند،نیروهای خاص افغانستان در میدان های نبرد نیز با تمام قدرت  دشمن را شکست داده اند.

نیروهای نخبه ارتش افغانستان که از توانایی های خاص داشته و بتوانند از آموزش نظامی ویژه و ثقیل این واحد خاص بگذرند، جذب کماندو می شوند. ایالات متحده امریکا می خواهد شمار کماندوها و قوای خاص افغانستان را دو برابر بسازد.

1234 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

کماندوهای ارتش افغانستان سربازان نخبه ای هستند که قبلا در بخش های دیگر فعال بوده اند و از خود قابلیت های خاص نشان داده اند.

12344 1 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

این نیروها در عملیات های ضد تروریسم نقش برجسته ای دارند و در خطرناک ترین مناطق افغانستان عملیات های ضربتی و تاکتیکی راه اندازی می کنند.

1235 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

مقامات ارتش می گویند کماندوهایش “برنده تر از خنجر، تندتر از رعد و بلندپروازتر از عقاب هستند”. در حال حاضر بخش بزرگی از عملیات های خاص ارتش را این نیروها به پیش می برند.

123442 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

به گفته مقامات تنها کندک نهم کماندوی ارتش افغانستان در غرب کشور در سال روان بیش از ۲۰۰ عملیات جنگی را در سراسر کشور انجام داده اند. چهار عملیات در سایر زون های کشور بوده و بقیه در ولایت های هرات، فراه، غور و بادغیس راه اندازی گردیده است.

4567 1 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

تورن مجیب الرحمان امینی سخنگوی کندک نهم لوای دوم کماندو در غرب افغانستان می گوید در عملیات های راه اندازی شده در این حوزه ۱۸۵ تن از طالبان مسلح کشته و ۲۱۵ تن دیگرشان مجروح گردیدند.

1221 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

مقام ها می گویند سال به سال در عملکرد سربازان کماندو تغییرات گسترده رونما شده که این خود در بلندرفتن انگیزه و مورال سربازان ارتش تاثیر خاصی داشته است.

12355 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

به گفته مقامات نیروهای کماندوی ارتش در راستای تشکیل، آموزش و تجهیز توسط نیروهای نیروهای حمایت قاطع ناتو پشتیبانی می شوند و همچنان حمایت هوایی آنان نیز در برخی از عملیات های جنگی بسیار موثر است.

12366 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

سربازان کندک نهم کماندوی ارتش ملی در غرب افغانستان در یکی از مراکز تعلیمی در ۲۰ کیلومتری جنوب شهر هرات.

123665 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

وزارت دفاع افغانستان اخیرا اعلام کرد که ارتش افغانستان عملیات هایی را انجام می دهد که یک ارتش ۴۰ ساله باید انجام بدهد، در حالی که از عمر تشکیل ارتش افغانستان فقط ۱۶ سال می گذرد.

1237 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

نیروهای کماندوی ارتش افغانستان در عملیات های شبانه همواره موفقیت های درخور توجهی داشته اند. این نیروها بارها گروگان ها را از نزد شورشیان آزاد کرده اند و مخفیگاه های آنان را از بین برده اند.

1238 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

براساس استراتیژی جدید ایالات متحده امریکا برای افغانستان، یک ماموریت این نیروها حالا حمله به کارخانه های تولید مواد مخدری است که طالبان از آنها برای تامین هزینه های جنگی شان استفاده می کنند.

12348 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

وزارت دفاع ایالات متحده امریکا بارها توانایی نیروهای ویژه و کماندوی افغانستان را در پیشبرد عملیات های ضد تروریسم ستوده است. برخی از جنرالان بلندرتبه نظامی ناتو نیروهای ویژه افغانستان را “خستگی ناپذیر” و “شکست ناپذیر” خوانده اند.

12321 1 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

کماندوها تاکتیک های پیشرفته نظامی در راستای چگونگی عملیات های تصفیوی، تلاشی منازل مسکونی و متلاشی نمودن گروه های تروریستی را فرا می گیرند. البته این فقط بخشی از آموزش های نظامی شان می باشد.

12388 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

سلاح آمریکایی M4 پیشرفته ترین سلاح دوربین دار است که به تازگی از سوی نیروهای ناتو به دسترس سربازان کماندوی افغانستان قرار گرفته است. نیروهای کماندوی ارتش افغانستان قسماً با اسلحه و تجهیزات نیروهای ناتو مجهز می باشند.

12121 تصاویری از کماندوهای ارتش افغانستان

پس از حملات مرگبار اخیر در کابل، رئیس جمهور افغانستان گفت که از طالبان انتقام می گیرد و آنها را از سوراخ های شان بیرون می کشد. ریس جمهور آمریکا نیز مذاکرات صلح با طالبان افغان را بیهوده خواند و بر سرکوب نمودن شورشیان تاکید نمود. به این ترتیب نیروهای کماندوی ارتش افغانستان آمادگی های شان را برای انجام عملیات های شبانه بیشتر کرده اند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.