آزار و اذیت دختر بچه ۵ ساله در خمینی شهر اصفهان

آزار و اذیت دختر بچه ۵ ساله در خمینی شهر اصفهان

منابع خبری از اذیت و آزار دختر بچه ۵ ساله در خمینی شهر اصفهان خبر دادند،خبر گزاری افق به نقل از مقام های محلی اصفهان نوشته است که این دختر بچه ۵ ساله اهل افغانستان است اما رسانه های ایران به نقل از مدیر روابط عمومی بهزیستی اصفهان نوشته اند که این کودک حدود ۴ ساله و زهرا نام دارد،اسم پدر و مادر خود را می داند اما هویتش هنوز احراز نشده است.

56777 2 e1517947534737 آزار و اذیت دختر بچه 5 ساله در خمینی شهر اصفهان

به نقل از رسانه های ایران هویت این کودک هنوز احراز نشده است، اگر خانواده کودک پیدا شود ریشه این کودک آزاری آسیب‌شناسی خواهد شد .

هویت / ملیت این کودک هرچه باشد چیزی از رنج او کم نخواهد کرد ،او مورد اذیت و آزار قرار گرفته ، فرد یا افرادی که این کودک معصوم را آزار داده اند باید شناسایی و دستگیر شوند.
افق نوشت :محمدرضا عسگریان زاده مدیر روابط عمومی بهزیستی اصفهان با اشاره به کودک‌آزاری انجام شده در شهرستان خمینی شهر اظهار داشت: این کودک پنجشنبه شب توسط شهروندان شناسایی شده و در حالی که در تکیه‌ای ضخیم پیچیده شده بود به یکی از شفاخانه‌های این ولایت منتقل شده است.

کودک ۵-۶ ساله مهاجر افغان پنجشنبه‌ شب دریکی از پارک‌های خمینی‌شهر ولایت اصفهان ایران پیداشد که آسیب دراندام تحتانی و فوقانی، شکستگی پاو ضرب وجرح در صورت و دست‌هایش مشهود است.

رسانه های ایرانی از قول مقام‌های محلی اصفهان گزارش داده اند: کبودی بدن و شکستگی پا در این کودک در هنگام انتقال به بیمارستان مشاهده شده است.

این مقام افزوده است روز جمعه این کودک از قسمت پا تحت عمل جراحی قرار گرفته و روز شنبه نیز حضور وی به بهزیستی اصفهان اعلام شده است.

در یک سال اخیر این دومین مورد کودک آزاری مهاجرین افغان در ایران ثبت می‌شود.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.