پیام های جنسی رونالدو به مانکن انگلیسی فاش شد

پیام های جنسی رونالدو به مانکن انگلیسی فاش شد

ریان سوگدن مانکن مشهور بریتانیایی گفته است که کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مالدرید از طریق فیس بوک به وی پیام های تحریک آمیز جنسی شبانه ارسال کرده است.

این مانکن بریتانیایی، روز دوشنبه ۲۹ ژانویه فاش کرد که کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید اسپانیا،، دیرشب برای وی پیام‌های «تحریک‌آمیز جنسی» ارسال می‌کرد.

به گزارش تلویزیون عرب‎زبان «روسیا الیوم» به نقل از سایت «vistanews.ru» رونالدو همچنین از مانکن بریتانیایی خواسته بود تا با وی در یکی از هتل‌ها دیدار کند.

مانکن معروف بریتانیایی در ادامه گفت که وی در سال ۲۰۰۹ آن زمان که در منچستریونایتد انگلیس بازی می‌کرد، با یکدیگر آشنا شدند.

سوگدن گفت با اینکه در آن زمان نامزد اولیور میلور بود، اما رونالدو با این‌همه به فرستادن پیام‌های شبانه از طریق صفحه فیسبوک ادامه می‌داد.

مانکن بریتانیایی ادامه داد که پس از تکرار این پیام‌ها، مجبور شد تا نامزدش میلور را در جریان مزاحمت‌های رونالدو قرار دهد.

اولیور میلور پس از آنکه موضوع را فهمید با رونالدو تماس گرفت و از او خواست هیچ ارتباطی با سوگدن نداشته باشد. از آن زمان به بعد، رونالدو هیچگاه این کار را تکرار نکرد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.