منچستر یونایتد بیشترین درآمد را در سال ۲۰۱۷ داشت

منچستر یونایتد بیشترین درآمد را در سال ۲۰۱۷ داشت

بیشترین درآمد در سال گذشته مربوط به باشگاه های فوتبال بود،از میان باشگاه ها منچستر یونایتد انگلیس بیشترین درآمد را کسب کرده است.

منچستریونایتد انگلیس، که هم اکنون در رده دوم جدول لیگ برتر این کشور قرار دارد، در سال گذشته بیشترین سود را در میان باشگاه‌های جهان داشته است.

به گزارش شرکت مشاوره‌ای «Deloitte»، منچستر یونایتد در فصل (۲۰۱۶-۲۰۱۷) به دلیل قهرمانی در جام باشگاه‌های اروپا، ۶۷۶ میلیون یورو به دست آورد.

پس از این تیم، رئال مادرید اسپانیا، با درآمد ۶۷۴ میلیون یورو، در مکان دوم است. رئال سال گذشته قهرمانی لیگ قهرمامان اروپا را کسب کرده بود.

پس از این دو باشگاه، بارسلونا با (۶۴۸٫۳ میلیون یورو)، بایرن مونیخ با (۵۸۷٫۸ میلیون یورو) و منچسترسیتی با (۵۲۷٫۷ میلیون یورو) در مکان‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند.

منچستر یونایتد برای دومین سال پیاپی، به عنوان پردرآمدترین باشگاه جهان معرفی می‌شود. پیش از این باشگاه، رئال مادرید اسپانیا برای ۱۱ سال پیاپی، بیشترین درآمد را داشت.

در ماه مه ۲۰۱۷، باشگاه بایرن‌مونیخ آلمان از سوی شرکت «KPMG» به عنوان گرانترین باشگاه جهان معرفی شد. قیمت باشگاه در سال ۲۰۱۷ سه میلیارد دلار برآورد شد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.