دفاع خواهر رونالدو از برادرش در برابر منتقدان

دفاع خواهر رونالدو از برادرش در برابر منتقدان

خواهر کریستیانو رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید ضمن دفاع از برادرش در برابر منتقدان، وی را تشویق کرد،خواهر رونالدو نوشته است،آنچه که تو را قهرمان و پیروز نشان داده، پایداری همیشگی‌ات در برابر ضربه‌هاست».

کاتینا اویرو، خواهر رونالدو ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید، پس از بازی شب گذشته این تیم مقابل دیپورتیو لاکارونیا، به شدت به منتقدان برادرش حمله کرد.

کاتیا در صفحه اینستاگرام خود، تصویری از رونالدو با صورت خونی را منتشر کرد و در پائین تصویر برادرش نوشت:« بسیاری از مردم در این جهان می‌گویند که تو به خط پایان نزدیک شدی، دوست دارند که زمین‌گیر شوی، اما آنچه که تو را قهرمان و پیروز نشان داده، پایداری همیشگی‌ات در برابر ضربه‌هاست».

رونالدو شب گذشته، در یک بازی زیبا، دو گل از هفت گل تیمش را به ثمر رساند، اما پس از به ثمر رساندن گل دوم در پی برخورد با مدافع حریف، از ناحیه صورت مصدوم شد و از زمین بیرون رفت.

6665555 دفاع خواهر رونالدو از برادرش در برابر منتقدان

رونالدو در هفته‌های گذشته، به دلیل افت بازی و ناکامی در به ثمر رساندن گل، به شدت از سوی رسانه‌ها و هوادارن کهکشانی‌ها مورد انتقاد قرار گرفت.

برخی رسانه‌های جهانی، در گزارش‌هایی مدعی شدند که رئال مادرید خود را برای تبادل بازیکن با پاری‌سن ژرمن آماده می‌کند. بر اساس این گزارش، نیمار دا سیلوا بازیکن جنجالی پاری‌سن ژرمن به رئال می‌آید و رونالدو به تیم فرانسوی می‌رود.

این گزارش‌ها را تاکنون هیچ منبع رسمی در دو باشگاه تأیید نکرده‌اند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.