انتقاد تینا پاکروان از تلویزیون ایران

انتقاد تینا پاکروان از تلویزیون ایران

تینا پاکروان، تهیه کننده فیلم “خانه کاغذی” به دلیل پخش نشدن تیزر این فیلم از تلویزیون انتقاد کرد،خانم پاکروان می گوید،به ما اعلام شد که باید بسیاری از تصاویر من هم که به‌صورت کلوزآپ و نمای نزدیک بوده حذف شود و تنها سکانسی باز و لانگ شات از فیلم در تیزر گنجانده شود.

3434 2 انتقاد تینا پاکروان از تلویزیون ایران

تینا پاکروان تهیه کننده فیلم خانه کاغذی به پخش نشدن تیزر این فیلم از تلویزیون واکنش نشان داد و با حذف تصاویر خودش هم از این فیلم مواجه شد.
تینا پاکروان تهیه‌کننده فیلم خانه کاغذی از رفتار تلویزیون و تأکید آنها بر حذف حسین پاکدل از تیزرهای این فیلم انتقاد کرد و از خواسته‌های رسانه ملی برای پخش تیزر این فیلم گفت.پاکروان با اشاره به حساسیت تلویزیون بر سر چهره و نام حسین پاکدل می‌گوید:«زمانی که تیزرهای فیلم را برای پخش به تلویزیون دادیم ابتدا به ما اعلام کردند که باید تصویر حسین پاکدل را حذف کنید اما بعد از اینکه نسخه جدید تیزر‌ها را به آنها دادیم؛ بازهم تیزرها از تلویزیون پخش نشد.
وقتی پیگیری کردیم، به ما گفتند حتی اسم حسین پاکدل را باید از تیزرهای تلویزیونی حذف کنید. بعد از حذف نام و صدای حسین پاکدل، به ما اعلام شد که باید بسیاری از تصاویر من هم که به‌صورت کلوزآپ و نمای نزدیک بوده حذف شود و تنها سکانسی باز و لانگ شات از فیلم در تیزر گنجانده شود.
من متوجه این اعمال‌نظر‌ها و محدودیت‌ها نمی‌شوم.» پاکروان در ادامه به این نکته هم اشاره می‌کند که «درحالی تلویزیون دستور به حذف تصویر من از تیزرهای تلویزیونی داده که هم‌اکنون سریال سال‌های مشروطه با بازی من در حال پخش از شبکه‌های صداوسیما است.
این رفتار صداوسیما پیش از این نیز سابقه داشته است. حتی در زمان پخش فیلم «یحیی سکوت نکرد» که خانم فاطمه معتمدآریا در آن بازی کرده بود، تیزرهای فیلم به‌ دلیل حضور ایشان پخش نشد درحالی که خانم معتمدآریا در یکی از مهم‌ترین سریال‌های تلویزیون به نام گل پامچال بازی کرده بود.‌

43434 6 e1514388414434 انتقاد تینا پاکروان از تلویزیون ایران

تهیه‌کننده فیلم خانه کاغذی در پایان به این نکته اشاره می‌کند که افرادی همچون فاطمه معتمدآریا، حسین پاکدل و بسیاری دیگر توسط تلویزیون معرفی شده‌اند و در زمانی که تلویزیون مخاطب زیادی داشت، اتفاقاً همین شخصیت‌ها یکی از دلایل جذابیت برنامه‌های صداوسیما بودند اما متأسفانه این رسانه از داشته‌های خود محافظت نمی‌کند

گزارش از رکنا

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.