موج تجاوز جنسی به استالونه رسید

موج تجاوز جنسی به استالونه رسید

بازیگران ،سیاست مداران و چهره های معروف غربی یکی پس از دیگری به تجاوز متهم می شوند،این بار نوبت به سیلوستر استالونه بازیگر مشهور آمریکایی رسید،وکیل استالونه اما وی را بی گناه دانسته و اتهام وارده رد کرده است،آقای استالونه با بازی در فیلم “رامبو” و راکی به شهرت رسید.

344444 e1514149998829 موج تجاوز جنسی به استالونه رسید

به گزارش احیا نیوز به نقل از صدای امریکا، «سیلوستر استالونه» بازیگر مشهور آمریکایی به تجاوز متهم شد، به گفته پلیس لس آنجلس زنی با مراجعه به یکی از شعبه های این سازمان در شهر سانتامونیکا از این ستاره بزرگ هالیوود شکایت کرده است.

این زن که هویت او فاش نشده مدعی است سیلوستراستالونه در اوایل دهه نود میلادی یعنی حدود بیست و هفت سال پیش، پس از اذیت و آزار جنسی چند بار به او تجاوز کرده است.

این شکایت در ماه نوامبر در اداره پلیس سانتامونیکا ثبت شد و مأمورین سرگرم تحقیق و بررسی شواهد موجود هستند.

این خبر هفته ها به دلیل حساسیت پرونده رسانه ای نشد ولی سرانجام اطلاعات درز کرد و چهارشنبه گذشته در برخی از نشریات و سایتهای هنری منتشر شد.

32111 3 e1514150077703 موج تجاوز جنسی به استالونه رسید
«مارتین سینگر» وکیل سیلوستراستالونه پنجشنبه با انتشار بیانیه ای رسمی، ضمن رد اتهامات وارده، موکلش را بیگناه دانست، به گفته او سیلوستر استالونه قربانی توطئه ای بی شرمانه شده است.

مارتین سینگر در این بیانیه همچنین گفت، موکلش به شدت از این اتهام غیرواقعی عصبانی است و قصد دارد از این زن به دلیل نشر دروغ و اکاذیب و تخریب شخصیت شکایت کند.

پلیس لس آنجلس هنوز اظهار نظر رسمی در این زمینه نداشته و مشخص نیست که مدارک کافی برای ارائه این پرونده به دادستانی وجود داشته باشد.

345555 2 e1514150107830 موج تجاوز جنسی به استالونه رسید

این در حالی است که با توجه به گذشت بیش از دو دهه از این حادثه، ممکن است پرونده مشمول مرور زمان شده و قابل پیگیری نباشد، در ایالت کالیفرنیا مدت زمان برای رسیدگی به چنین جرائمی ده سال است.
با این حال به عقیده برخی از نویسنده های هنری، چنین اتهاماتی حتی در صورت عدم پیگیری قضایی، به اعتبار ستاره های بزرگ و شخصیت های مشهور لطمه زیادی می زند.

سلیوستر استالونه هفتاد و یک ساله از هنرمندان مطرح سینمای آمریکا است که با مجموعه فیلم های «رامبو » و «راکی » به اوج شهرت رسید، او در دهه های اخیر در فیلم های حادثه ای و پرفروشی بازی کرده و یکی از نمادهای جهانی هالیوود محسوب می شود.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.