متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

یسری اللوزی هنر مند زن مصری متهم است که لباس عروس آلماس نشان پوشیده و دو فرد سیاه پوست همانند بردگان دنباله لباسش را بلند کرده اند.

یسرا اللوزی، هنرمند زن مصری که برای نمایش لباس‌های طراحی شده توسط هانی البحیری، طراح لباس مصری، یک لباس عروس الماس‎نشان گران‌قیمت را به تن کرد و دو جوان سیاهپوست دنباله لباس را بلند کردند، به نژادپرستی و ترویج برده‌داری متهم و ناچار به عذرخواهی شد.

adddd e1512686435391 متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

یسری اللوزی

یسرا اللوزی در نمایشگاه آثار هانی البحیری، در حالی یک لباس سفید الماس‌نشان را به تن کرد که دو جوان سیاهپوست نیمه برهنه دنباله لباس او را بلند می‌کردند. این طراحی لباس به مخاطبان این حس را القا کرد که گویی آن دو جوان برده یسرا اللوزی هستند.
پس از برگزاری این نمایشگاه موجی از انتقادها به سوی یسرا اللوزی روانه شد و او ناچار به عذرخواهی شد.

aassss e1512686556726 متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

یسری اللوزی و هانی البحیری

errrr e1512686691562 متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

در متن عذرخواهی یسرا اللوزی که در صفحه رسمی او در فیس‌بوک منتشر شد، آمده است: «من یسرا اللوزی درباره آنچه در نمایشگاه، از آن برداشت نژادپرستی شد، عذرخواهی می‌کنم. من به عنوان مهمان افتخاری در این مراسم حضور داشتم و آنچه رخ داد، طبق برنامه اصلی نبود. برنامه به صورت ناگهانی و لحظاتی قبل از ورود به سالن تغییر کرد و من به دلیل استرس و به این دلیل که در زمان پوشیدن لباس، بدون کمک حتی یک گام نتوانستم بردارم، متوجه این موضوع مهم نشدم. لذا ضروری است که عذرخواهی خود را اعلام کنم و بگویم که من با همه اشکال نژادپرستی و تبعیض مخالفم.»

fdfdd e1512686725369 متهم شدن زن هنر مند مصری به ترویج نژاد پرستی

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.