اخراج ۲۸ پناهجوی پاکستانی از آلمان

اخراج ۲۸ پناهجوی پاکستانی از آلمان

آلمان ۲۷ پناهجوی افغان و ۲۸ پناهجوی پاکستانی را اخراج کردند،پناهجویان اخراج شده افغان صبح روز پنجشنبه به فرودگاه کابل رسیدند،برخی از پناهجویان به رسانه ها گفته اند که دولت آلمان آنهارا بدون اطلاع قبلی از اتاق شان بیرون کشیده و اخراج کرده است.

assas اخراج 28 پناهجوی پاکستانی از آلمان

در همین حال یک گروه ۲۸ نفری پناهجویان پاکستانی از آلمان اخراج شده و صبح پنج شنبه به اسلام آباد رسیدند. آمار اخراج پناهجویان این کشور نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است.
اداره هوانوردی و بخش مهاجرت پولیس مبارزه با جرایم جنایی پاکستان اعلام کرده اند که یک گروه از پناهجویان رد شده از آلمان به اسلام آباد رسیده است. اخراج این گروه اندکی پیشتر از فرستادن گروهی از پناهجویان افغان به کابل صورت گرفته است.
بر بنیاد اطلاعات وزارت داخله فدرال آلمان رقم اخراج پناهجویان رد شده پاکستانی در سال جاری نسبت به ۲۰۱۶ نزدیک به دو برابر افزایش داشته است. هفته گذشته این وزارت اعلام کرد که تا حال، ۱۴۹ پناهجوی این کشور به زادگاه شان فرستاده شده اند. رقم عمومی پناهجویان اخراج شده پاکستانی در سال گذشته به ۸۱ تن و در سال ۲۰۱۵ به ۲۲ تن رسیده بود.
۱۶ تن از اخراج شدگانی که شب پنج شنبه به اسلام آباد رسیدند کسانی بودند که تقاضای پناهندگی شان در آلمان قبول نشده بود. منابعی در پاکستان گفته اند که افراد دیگر این گروه قصد داشتند با اوراق جعلی از کشور چک و اتریش وارد آلمان شوند که بازداشت گردیده بودند. این منبع که نخواسته است از او نام گرفته شود، افزوده است که این افراد مورد بازجویی قرار گرفته و با شماری از آنان هنوز این روند جریان دارد. به بیان این منبع «با همین معلومات به دست آمده ما عملیات های خود را در برابر قاچاقبران انسان توسعه خواهیم بخشید».
گفته می شود که از سال ۲۰۱۶ به این طرف مبارزه سریع علیه مهاجرت های غیرقانونی در پاکستان جریان دارد. همه ساله صدها هزار تن، پاکستان را که یکی از جمله کشورهای فقیر در جهان به حساب می آید ترک می کنند. بسیاری این افراد مهاجرین اقتصادی پنداشته می شوند.
با این همه، بر اساس معلومات موجود تا اخیر ماه اکتوبر سال روان در مجموع ۷۳ هزار و ۴۲ پاکستانی در آلمان زندگی می کنند که از این میان ۸ هزار و ۷۹۶ تن آنان پاسخ رد دریافت کرده و در معرض اخراج قرار دارند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.