دو مقام امنیتی بامیان به اتهام تجاوز بر یک دختر بازداشت شدند

دو مقام امنیتی بامیان به اتهام تجاوز بر یک دختر بازداشت شدند

برخی از نیروهای امنیتی افغانستان از زور و موقعیت شغلی خود سوء استفاده می کنند،امنیتی مردم را تامین نمی کند که هیچ بلکه دست به تعدی و تجاوز می زنند،بر بنیاد گزارش ها دو مقام امنیتی در بامیان یک دختر جوان را مورد تجاوز قرار داده اند.

مدیریت جنایی قوماندانی امنیه ولایت بامیان می ‌گوید که علی جعفری، معاون آمر امنیت قوماندانی امنیه و بهمن، نمایندۀ امنیت ملی در مرکز هماهنگی اردو در این ولایت به اتهام تجاوز جنسی بر یک دختر بازداشت شده اند.

سمونمل جلیل واثق، مدیر جنایی پولیس بامیان گفته است که این دو مقام امنیتی پس از نوشیدن الکول بر یک دختر حدود ۲۰ ساله که بیدار بخت نام دارد، تجاوز کرده و بالفعل توسط پولیس جنایی دستگیر شدند.

آقای واثق می ‌افزاید که پس از دستگیری این دو فرد مظنون، فشارها از سوی افراد و مراجع مختلف برای رهایی آنان جریان دارد.

از سوی هم، بیدار بخت در صحبت با خبرنگاران، از حکومت خواست تا عدالت تطبیق گردد و افزود که نهادهای عدلی وقضایی به هر شکل ممکن باید این دو فرد را محاکمه کند.

دوشیزه بخت گفت “علی‌ جعفری، مشهور به علی بکک، مرا هشدار داد که نام خود را مرضیه بگو و نام پدر خود را خداداد بگو و برایم هشدار داد که هیچ زوری نیست که مرا بندی کند و زیاد که بندی شوم یک هفته… پس از آن که آزاد شدم تو را با مرمی غار غار می‌کنم و دست دولت، قوماندانی امنیه و پدر و مادرت هم خلاص”.

منبع وی او ای

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.