مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

از روی مدل موی هر انسان می توان به شخصیت درونی اش پی برد، از جمله درمورد موی فر، افرادی که موهای فر دارند، افرادی خلاق و روشنفکری اند که زیاد به قضاوت های دیگران اهمیتی نمی دهند و به سبک خودشان زندگی می کنند. این افراد برنامه های بلندپروازانه ای برای زندگی شان دارند و گمان می کنند موهایشان برگ برنده ای برای جلب توجه دیگران هستند.

55554 مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

شخصیت شناسی مردان از روی مدل مو عنوان کلیپی است که در شبکه های اجتماعی به کرات منتشر شده است. بر اساس کلیپ منتشر شده شخصیت هر فرد را می توان از روی مدل موی او شناخت.

1234 1 مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

6543 مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

6787 1 مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

212344 مدل مو هایی که شخصیت افراد را نشان می دهند

افرادی که موهای لختی دارند و آن را به تا به روی گوش خود بلند می کنند افراد رمانتیکی هستند و تنها به فکر منافع خود نیستند. آنها می توانند به خوبی مسائل مختلف را کنترل و سازماندهی کنند.
افرادی که موهای بلندی دارند افراد خلاقی است که شخصیت محکم و قوی ای دارند.
کسانی که موهای خود را به پشت جمع می کنند افرادی با اعتماد بنفس بالا هستند و از مورد انتقاد قرار گرفتن نمی ترسند.
افرادی که بطور کامل موهای خود را کوتاه می کنند و اصطلاحا کچل می کنند افرادی دور اندیش هستند و اغلب مواقع درست تصمیم می گیرند. آنها شخصیت محکمی دارند و صادق و وفادارند.
افرادی که موهای چتری عمودی دارند افراد شوخ طبع و رویایی هستند که دوست دارند مرکز توجه باشند.
افرادی که مدل موی پشت گردن کوتاه دارند افراد باهوشی هستند که غرور مردانه زیادی دارند. این دسته از افراد، انسان های شوخ طبعی هستند.

بسیاری از کاربران با استقبال از این کلیپ معتقدند که تا حدی درست است و در مورد آنها صدق می کرده است. در مقابل کاربران دیگری معتقدند که مدل مو تابع مد روز هم هست و ممکن است دائما تغییر کند اما شخصیت انسان ثابت است بنابراین رابطه زیادی نمی توانند داشته باشند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.