جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه ای برای بازی در فیلم جن زیبا به ایران سفر کرده بود ،نورگل ۵ هفته در ایران بود ،گفته می‌شود که نورگل در این فیلم، نقش زنی به نام دلارام را بازی می‌کند که از زمان تولد ناشنوا و لال بوده و بنابراین در این فیلم، صدا و دیالوگی از نورگل شنیده نمی‌شود.

بر بنیاد گزارش ها، فیلم «جن زیبا»، محصول مشترک ایران و ترکیه با بازی هنرپیشه مشهور ترکیه «نورگل یشیلچای» برای اکران با مشکل برخورد کرده است.

این فیلم در مراحل پایانی تدوین بود که اخبار «۲۰:۳۰» شبکه دو سیمای ایران ، گزارشی در انتقاد از حضور بازیگر ترکیه در آن پخش کرد.

در این گزارش از «نورگل یشیلچای» بازیگری که «تصاویرش قابل نمایش نیست» یاد شد.

45678 4 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

«نورگل یشیلچای» با ایفای نقش در چند سریال ترکی که دوبله فارسی آن از شبکه ماهواره ای «جِم» پخش شده برای ایرانی ها چهره ای آشناست.

asff 3 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

او در سریال «ماه پیکر» نقش «کوسم سلطان»، همسر محبوب سلطان احمد یکم را بازی کرد و در سریال «گوزل» در نقش «گوزل» ظاهر شد؛ زن فقیری که طی اتفاقاتی زندگی اش به خانواده ای ثروتمند پیوند می خورد.

asgg 7 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

اخبار «۲۰:۳۰» در گزارش خود عنوان کرد که مسئولان سینمایی به عوامل فیلم «جن زیبا» برای تغییر بازیگر و استفاده از بازیگر ایرانی تذکر داده اند.

مهرداد فرید، تهیه‌کننده فیلم «جن زیبا» می گوید به هیچ عنوان هم امکان تغییر بازیگر یا فیلمبرداری مجدد با بازیگر جدید وجود ندارد.

ashh 4 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

به گفته آقای فرید، زمانی که فیلمنامه به سازمان سینمایی ارائه شد، مشخص بود که قرار است بازیگر مشهور ترکیه در آن ایفای نقش کند و وزارت ارشاد نیز با علم به این مسأله پروانه و مجوز ساخت فیلم را صادر کرد.

asjj 5 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد
«نورگل یشیلچای»، بازیگر مشهور ترکیه برای بازی در فیلم «جن زیبا» پنج هفته در ایران بود.

او با انتشار عکسهایی متنوع از پشت صحنه فیلم و پست هایی تحسین آمیز از فرهنگ و سینمای ایران در صفحه اینستاگرام خود، هواداران ایرانی اش را شاد کرد. او این پستها را هم به زبان ترکی و هم به زبان فارسی می نویسد.

ertt 1 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

«جن زیبا» را «بایرام فضلی» کارگردانی کرده که چندین فیلم داستانی در کارنامه اش دارد اما بیشتر در مقام فیلمبردار فعالیت کرده است.

خانم «یشلیچای» در این فیلم در مقابل «فرهاد اصلانی» نقش «دلارام» را بازی می کند.

آقای فرید می گوید به زودی برای دریافت پروانه نمایش و حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر اقدام خواهد شد.

asdd 5 e1511432375613 جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای در ایران جنجالی شد

گزارش از وی او ای

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.