فداکاری آهوی مادر برای نجات فرزندانش

فداکاری آهوی مادر برای نجات فرزندانش

آهوی فداکار؛گفته می شود عکاسی که صحنه فداکاری این آهوی مادر را به تصویر کشیده دچار افسردگی شده است،آهوی مادر برای نجات فرزندانش خودرا عمدا در اختیار چیتا ها قرار داده تا فرزندانش موفق به فرار شوند!

بر اساس گزارش ها: تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن آهوی مادر برای نجات جان فرزندانش، خود را طعمه دو چیتا کرد.

6789 4 فداکاری آهوی مادر برای نجات فرزندانش

گفته شده است که این عکاس پس از گرفتن این عکس دچار افسردگی شده است.
گفته شده است که ماجرای این فداکاری این است که آهوی مادر به همراه فرزندان خود در حال فرار از دست دو چیتا بوده اند که ناگهان آهوی مادر تصمیم می گیرد که در میانه راه بایستد تا فرزندان او فرصت فرار داشته باشند. دیدن این صحنه توسط عکاس منجر به افسردگی او شده است.
جالب است بدانید که در رابطه با این تصویر در دیگر شبکه های اجتماعی نوشته شده است که ماجرای دیگری در پشت آن وجود دارد. به گفته آنان ماجرای این تصویر این است که چیتای مادر این آهو را شکار کرده و در اختیار فرزندان خود قرار داده است تا به آنان نحوه شکار کردن را بیاموزد.
بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی این عکس را بسیار غمگین دانسته اند و معتقدند که صلابت این آهو در تصویر از نکات جالب آن است. بعضی از کاربران نیز عنوان کردند که عکاس باید آهو را از دست چیتاها نجات می داد. در همین زمان کاربرانی نیز یادآور می شوند که این چرخه طبیعی حیات وحش است و نباید در آن دخالت کرد.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.