وکیل قاتل ستایش: امید واریم اجرای حکم اعدام لغو شود!

وکیل قاتل ستایش: امید واریم اجرای حکم اعدام لغو شود!

براساس خبری که امروز ۲۱ آبان ۹۶ در سایت رکنا منتشر شده است،وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از تلاش‌ها برای لغو حکم اعدام قاتل ۱۸ ساله خبر داد.

مجتبی فرحبخش وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار کرد: امیدوار هستیم که اجرای حکم متهم رد شود.
وی افزود: در جهت لغو حکم اعدام، لایحه اعمال ماده ۴۷۷ را به قوه قضاییه ارسال کردیم و امیدواریم که خانواده مقتول هم رضایت خود را برای بخشش اعلام کنند.
وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در مورد ابلاغ زمان اجرای حکم تاکید کرد: امیدواریم که زمانی برای اجرای حکم اعلام نکنند.

 

“دفاع از یک قاتل در ایران،قاتلی که ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ دختربچه شش ساله مهاجر افغان را در خیر آباد ورامین به شکل فجیعی به قتل رساند،قاتل حتی به جسد بی جان این دختر رحم نکرده وپس از تجاوز و قتل او را با اسید سوزاند،این جنایت چنان تکاندهنده بود که دل هر انسانی را به درد می آورد،اکنون پس از گذشت ۱۹ ماه از زمان وقوع جنایت برخی به دفاع از قاتل پرداخته و طوری این قضیه را بازتاب می دهند که گویا هیچ قضیه  رخ نداده است؟! از جمله وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در اظهارات خود گفته است، موکلم درحین انجام جنایت مست بوده،این درحالیست که قبلا دادستان عمومی و انقلاب ورامین در رابطه با نتایج تحقیقات به عمل آمده از متهم این پرونده گفته بود، بر اساس نظر پزشکی قانونی، متهم قدرت تصمیم گیری داشته و از اکمال عقل برخوردار بوده است.

وکیل مدافع قاتل ستایش هم چنین در یک مصاحبه گفته است: به این دلیل از قاتل ستایش دفاع کردم تا حقوقش مثل خفاش شب پایمال نشود/ امیر حسین موقع قتل مست بود!؟، یک سوال از آقای وکیل، آیا آن ۱۱ زن ایرانی که توسط خفاش شب بی رحمانه کشته شدند حقوق نداشتند؟ آیا ستایش قریشی حقوق ندارد؟

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.