بر اثر ریزش دیواره چاه یک کارگر مهاجر افغان در تهران جان باخت

بر اثر ریزش دیواره چاه یک کارگر مهاجر افغان در تهران جان باخت

 مرگ یک جوان مهاجر داخل چاه؛ به دلیل ریزش دیواره چاه ۱۰ متری در تهران یک کار ۲۷ مهاجر اهل افغانستان زیر حجم زیادی خاک دفن شد و جان داد،سست بودن خاک باعث شده تا دیواره این چاه ریزش کند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بدلیل ریزش دیواره چاه ۱۰ متری یک کارگر جوان افغان درخیابان انقلاب تهران جان باخت.

سید جلال ملکی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۱۰:۳۰ امروز در تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر اطلاع حادثه ریزش چاه در خیابان انقلاب بعد از جمالزاده بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در قطعه زمینی به وسعت ۶۰۰ متر و در یکی از معابر فرعی به عمق ۵ متر در مقابل ضلع شرقی یک ساختمان۴ طبقه مسکونی عملیات گودبرداری شده بود که در این محل یک حلقه چاه به عمق ۱۰ متر در حال حفر بود.

ملکی ادامه داد: به هنگام فعالیت کارگران و سست بودن بخشی از دیواره این چاه ریزش کرد و یک کارگر حدود ۲۷ ساله افغان در حجم زیاد خاک مدفون شد.

صثقف 1 بر اثر ریزش دیواره چاه یک کارگر مهاجر افغان در تهران جان باخت

عکس از آرشیو

وی خاطرنشان کرد: بدلیل سست بودن خاک پس از این حادثه چندین مرتبه دیواره این چاه دچار ریزش شد که آتش نشانان با ایمنی سازی و با تجهیزات لازم وارد چاه شدند و در نهایت موفق شدند جسم بی جان این کارگر افغان را از زیر حجم زیاد خاک خارج کنند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.