پلیس آلمان هنگام بازرسی یک مرد ازداخل پطلونش یک مار کشف کرد

پلیس آلمان هنگام بازرسی یک مرد ازداخل پطلونش یک مار کشف کرد

مردی که یک مار را داخل شلوار / پطلون خود پنهان کرده بود پلیس آلمان را متعجب کرد، پولیس شهر دارمشتات آلمان، این کار فرد بازداشت شده را بی سابقه خواند .
پولیس شهر دارمشتات آلمان در یک اعلامیه خبری گفته است که افسران حوالی ساعت ۱۱ شب چهارشنبه بعد از جنگ لفظی دو مرد، به صحنه فراخوانده شدند. اما هنگامی که افسران پولیس به محل رویداد رسیدند، یکی از این مردان را به خاطر مست بودن و رفتار خشن بازداشت نمودند.
پس از آن افسران پولیس در هنگام بازرسی متوجه تورم قابل ملاحظه در زیر پطلون/ شلوار این مرد بازداشت شده شدند و سرانجام روشن شد که این مرد ۱۹ ساله یک چوچه ۳۵ سانیتمری مار نوع پایتون را در پطلون اش پنهان کرده بود و می خواست آن را به جایی انتقال بدهد.
به گزارش روزنامه «هِسن شاو»، وقتی پولیس از مرد نامبرده پرسید که در داخل پطلون اش چیست، او پاسخ داد که یک مار است. پولیس گفته او را باور نکرد، اما این مرد ناگهان مار را از پطلون‌اش بیرون کشید.
تاکنون روشن نیست که این مرد به کدام علت یک خزنده را در یک چنین بخش حساس بدن اش در زیر پطلون پنهان کرده بود. هرچند تاکنون هم معلوم نیست که مالک این مار کی است، اما به گفته پولیس،احتمال می رود که این مار، از خویشاندوان فرد بازداشت شده باشد.
در حال حاضر تلاش های پولیس شهر دارمشتات آلمان برای روشن شدن این مسئله ادامه دارد. پولیس آلمان همچنان می کوشد تا دریابد که این گونه انتقال بی نظیر یک خزنده در پطلون یک فرد، می تواند قوانین رفاه حیوانات را در آلمان نقض کند یا خیر.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.