رئیس حزب سبزهای آلمان خواهان آسان سازی الحاق خانواده پناهجویان شد

رئیس حزب سبزهای آلمان خواهان آسان سازی الحاق خانواده پناهجویان شد

در آستانه آغاز گفتگوها برای تشکیل حکومت ائتلافی، آنتون هوفرایتَر، رئیس فراکسیون حزب سبزها در پارلمان آلمان خواهان آسان سازی الحاق خانواده های پناهجویان به آن ها شد. این در حالی است که حزب مرکل و متحدش موضع دیگری دارند.

قثف رئیس حزب سبزهای آلمان خواهان آسان سازی الحاق خانواده پناهجویان شد

حزب سبزها بر آسان سازی الحاق اعضای خانواده های پناهجویان به آن ها تاکید دارد.

وفرایتر روز پنجشنبه در برنامه صبحگاهی کانال دوم تلویزیون آلمان (زید دی اف) گفت: «الحاق خانواده (پناهجویان) برای ما یک موضوع کاملا مرکزی است». او ادامه داد که اگر پناهجویان قبول شده نتوانند خانواده های شان را به نزد خود بیاورند، روند ادغام آن ها در جامعه با دشواری روبرو خواهد شد.

اما این سیاستمدار حزب سبزها افزود که قصد ندارد پیش از آغاز گفتگوهای ائتلافی «حد و مرز» سیاسی تعیین کند. گفته می شود که هفته آینده احزاب خواهری سوسیال دموکرات آلمان (سی دی یو) و سوسیال مسیحی بایرن (سی اس یو)، دموکرات های آزاد (اف دی پی) و سبزها گفتگوها برای تشکیل ائتلاف را آغاز می کنند. 

حزب مرکل و متحدش سوسیال مسیحی بایرن اخیراَ توافق کرده اند که تعلیق الحاق خانواده پناهجویانی را که حفاظت فرعی دریافت کرده اند، تمدید کنند.

محافظت فرعی را فقط اشخاصی دریافت می کنند که شخصا تحت تعقیب نیستند، اما در کشورشان جنگ حاکم است یا که آن ها را در وطن شان شکنجه، رفتار غیرانسانی و یا مجازات مرگ تهدید می کند. اشخاصی که معمولا محافظت فرعی دارند، اقامت یک ساله دریافت می کنند که امکان تمدید آن وجود دارد.

ثقق 3 رئیس حزب سبزهای آلمان خواهان آسان سازی الحاق خانواده پناهجویان شدآنتون هوفرایتَر، رئیس فراکسیون حزب سبزها در پارلمان آلمان فدرال

هوف رایتر گفت که که یک موضوع مرکزی دیگر برای حزب سبزها ایجاد راه های قانونی برای مهاجرت است.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.