مردی که ۲۰ سال دختر همسرش را ربوده و به او تجاوز می‌کرد دستگیر شد

مردی که ۲۰ سال دختر همسرش را ربوده و به او تجاوز می‌کرد دستگیر شد

مردی در ایالت اوکلاهومای آمریکا که دو دهه اقدام به حبس دختر همسرش و تجاوز جنسی به او می‌کرد، سرانجام توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری فاکس نیوز، برپایه اسناد ارائه شده به دادگاه، هنری میشل بیبیت (۶۲ ساله) متهم شده با زور با دختر بچه‌ای ۱۱ ساله ازدواج و به مدت ۱۹ سال او را حبس کرد.

فرزندان هنری از همسران دیگرش گفتند که در نتیجه این ازدواج که به گفته محققان، با استفاده از زور قدام به رابطه جنسی با روزالین مگنیس کرد، دارای چند فرزند شد.

روزنامه محلی اوکلاهوما در این باره نوشت: «روزالین به طور مکرر در معرض تجاوز جنسی قرار گرفت. هنری چند با هم او را با چاقو زخمی کرد یا با دست و استفاده از ابزارهای مختلف خفه کرد تا جایی که بی‌هوش می‌شد. با استفاده از چوب بیس‌بال هم او را می‌زد. در همه این سال‌ها در خانه اسیر بود و نمی‌توانست خارج شود».

trrr مردی که 20 سال دختر همسرش را ربوده و به او تجاوز می‌کرد دستگیر شدروزالین همراه فرزندانش

تاریخ ربودن

به گفته محققان، پسر بزرگ هنری در سال ۱۹۹۷، روزالین را از مدرسه‌اش ربود. این اقدام پس از آن صورت گرفت که مادر روزالین که آن هنگام همسر هنری بود، منزل را به بهانه بدرفتاری شوهرش، ترک کرده بود.

پس از آن روزالین به عنوان همسر جدید هنری به دیگر فرزندانش معرفی شد در حالی که تنها ۱۱ سال سن داشت.

هنری ابتدا روزالین را به جای جای ایالات متحده منتقل می‌کرد و در نهایت او را به مکزیک برد.

فرار از اسارت به همراه فرزندان

ژوئیه ۲۰۱۶ روزالین ۳۳ ساله توانست از یکی از روستاهای مکزیک به همراه ۸ تن از ۹ فرزندش فرار کند. او در این روستا در یک چادر زندگی می‌کرد.

روزالین به سفارت ایالات متحده رفت و با کمک سفارت توانست به همراه فرزندانش، به آمریکا باز گردد. 
روزالین در مصاحبه با مجله «پیبول» گفت: «می‌دانستم اگر از آن‌جا خارج نشوم یا دیوانه خواهم شد یا به زودی خواهم مرد. همچنین تصمیم گرفتم فرزندانم را هیچ گاه رها نکنم».

او افزود: «هنگامی که توانستم با مرکز ملی کودکان ربوده شده و قربانی تماس بگیرم، احساس آسایش روانی کردم چون می‌توانستم کسی را در جریان حقیقت قرار دهم».

او گفت: «همچمنان می‌ترسیدم اما برای من بسیار خوب بود که دیگر مجبور به دروغ گفتن نبودم»

بلاییبب مردی که 20 سال دختر همسرش را ربوده و به او تجاوز می‌کرد دستگیر شدروزالین در کودکی

روزنامه محلی اوکلاهوما نوشت که یکی از فرزندان روزالین از قبل فرار کرده بود اما پس از فرار مادرش، اکنون در کنار هم هستند. 
دادگاه هنری را به تجاوز جنسی درجه یک و آزار و اذیت بدنی کودک متهم کرده است.

تهدیدهای هنری

برپایه اسناد دادگاه، هنگام فرار روزالین، هنری در مکزیک زندگی می‌کرد. او مدت زمانی طولانی در مکزیک یا آمریکای مرکزی اقامت داشت و روابط نزدیکی با سازمان‌های جنایتکار در مکزیک دارد؛ مساله‌ای که به او کمک کرد مدت‌های طولانی از مجازات در امان باشد.

هفته دوم سپتامبر ۲۰۱۶، هنری با افرادی که به روزالین در فرار کمک کرده بودند، تماس گرفت و آن‌ها را تهدید کرد. او اما در نهایت دستگیر شد و به گفته مقامات دستگاه قضائی آمریکا، قرار است سه‌‎شنبه هفته آینده در دادگاه حاضر شود.

ثثق 1 مردی که 20 سال دختر همسرش را ربوده و به او تجاوز می‌کرد دستگیر شد

مرد رباینده و همسر سابقش (مادر قربانی)

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.