عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

تصاویری از داعشی های بسته شده با زنجیر در اسارت نیروهای پیشمرگه در رسانه های کورد منتشر شد، مدیریت آسایش بخش الدبس در استان کرکوک عراق، موفق شده حدود ۱۰۰۰ تن از اعضای گروه داعش را از زمان آغاز عملیات نیروهای عراقی برای آزاد سازی بخش الحویجه، دستگیر کند.

به گزارش راسنه‌ها، سرگرد علی مدیر آسایش بخش الدبس، دوشنبه ۹ اکتبر گفت که این افراد، در میان غیر نظامیان پناهجو پنهان شده بوده و به عضویت در گروه داعش یا همکاری با آن، اعتراف کردند.

او افزود: «تروریست‌های بازداشت شده همگی از اهالی منطقه هستند. خانواده‌هایشان به اردوگاه‌ها فرستاده شدند».سرگرد علی گفت شمار پناهجویانی که از آغاز عملیات الحویجه به بخش الدبس فرار کرده‌اند، به هفت هزار تن می‌رسد.

عکس‌های زیادی روند دستگیری اعضای داعش توسط نیروهای پیشمرگه را که بنا بر اعلام رسانه‌های کُرد، شمارشان به حدود ۱۰۰۰ تن رسید، نشان می‌دهد.

نیروهای عراقی پنجشنبه ۵ اکتبر به طور رسمی آزاد سازی بخش الحویجه از تصرف داعش را اعلام کردند. الحویجه آخرین پایگاه داعش در شمال عراق به شمار می‌آمد. اکنون در عراق تنها نوار مرزی با سوریه که در غرب کشور قرار دارد، در تصرف داعش قرار دارد.

ثثف 1 عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

ثثق عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

ثقث عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

ثقعع عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

ثقغ عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

ثقف عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

سثق عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

قفق عکس:اسارت داعشی ها توسط پیشمرگه های کورد

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.