عکس: با ملکه های آلمان آشنا شوید

عکس: با ملکه های آلمان آشنا شوید

از ملکه چوپان تا ملکه های شکوفه و شراب در کشور زیبا و پیشرفته آلمان ؛ گرچه یک قرن از پایان نظام سلطنتی در آلمان می‌گذرد، اما این کشور پر است از انواع و اقسام ملکه‌ها که برای مدت زمان تعیین شده‌ای به تاج و تخت می‌رسند. با برخی از ملکه‌های آلمان در این گزارش تصویری آشنا شوید:

asd 5 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدگرچه یک قرن از پایان نظام سلطنتی در آلمان می‌گذرد، اما این کشور پر است از انواع و اقسام ملکه‌ها که برای مدت زمان تعیین‌شده‌ای به تاج و تخت می‌رسند. در انجمن رسمی ملکه‌های آلمان ۱۴۴ ملکه در رشته‌های مختلف از ۱۳۹ شهر و منطقه از ۱۶ ایالت عضو هستند. (عکس: کاترینا اشتاب نفر وسط، ملکه شراب سال ۲۰۱۷/۱۸ به همراه‌ لاورا لام، سمت چپ و شارلوته فرایبرگر، پرنسس‌‌های شراب)

asdd 5 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدهانا هاوبولد ۲۰ ساله و کارآموز رشته قنادی از “هایدناو” واقع در ایالت زاکسن به‌عنوان ملکه شیرینی “اشتولن” انتخاب شد. او به مدت یک سال به‌عنوان ملکه اشتولن در مراسم و جشن‌های گوناگون حضور می‌یابد.

asf 6 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدبرای انتخاب به ‌عنوان ملکه “نودل” داوطلبان باید اطلاعات کافی در مورد تولید، پخت و همچنین نو‌آوری‌های لازم داشته باشند. پاتریسیای اول که به عنوان ملکه نودل سال ۲۰۱۷ انتخاب شده، به مدت دو سال در سمینارها، نمایشگاه‌های مواد غذایی و جشن‌ها “نودل” را نمایندگی می‌کند.

ash 2 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدجینا ماری هیلدبراند ۱۹ ساله به عنوان ۳۶۴مین ملکه بازار پیاز در شهر وایمار و برای سال ۲۰۱۷ انتخاب شد و تاج را از ملکه سال قبل تحویل گرفت. انتخاب ملکه در همه ایالت‌های آلمان یکسان نیست. برای نمونه در ایالت نوردراین-وست‌فالن واقع در غرب آلمان تنها در پنج رشته ملکه انتخاب می‌شود، این در حالی است که در ایالت بایرن در بیش از ۳۰ رشته ملکه برگزیده می‌شود.

asgg 2 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویددیدار ملکه‌های سیب با آنگلا مرکل صدر اعظم، کریستیان اشمیت وزیر کشاورزی و زیگمار گابریل وزیر امور خارجه آلمان

asj 3 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدمراسم انتخاب و تاج‌گذاری ملکه سوسیس و کالباس ایالت تورینگن برای سال ۲۰۱۷ در شهر ارفورت

ashh 1 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدملکه گل رز، دورن دوم، به همراه پرنسس سوفیای اول مورد استقبال جمع ‌کثیری از مردم ایالت زاکسن آنهالت قرار گرفتند.

asjj 4 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدیورگ فوگل‌زنگر، وزیر کشاورزی ایالت براندنبورگ به همراه ملکه قدیم و کاتلین اشنایدر (نفر وسط) ملکه جدید “شیر” نمایشگاه کشاورزی و دامپروری را افتتاح کردند.

askk عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدسارا بلاداش، ملکه مارچوبه در منطقه بلیتز واقع در ایالت براندنبورگ

askkj عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدبرای بوته خلنگ، هایدِ (Heide) و خلنگ‌زارها نیز در آلمان ملکه انتخاب می‌شود. آنیکا کوکلینسکی ۲۳ ساله به مدت یک سال تاج ملکه خلنگ را از ملکه سال قبل تحویل گرفت.

asa 4 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدلنا هوخ‌اشتاراسر، ملکه آبجو ایالت بایرن در سال ۲۰۱۷ است. این دانشجوی ۲۲ ساله در مراسم فینال با حضور هفت کاندیدای دیگر به پیروزی دست یافت و تاج را تصاحب کرد.

asll عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدلیزا بیترمان به ‌عنوان ملکه “شکوفه کلزا” در ایالت مکلن‌بورگ فورپومرن انتخاب شد. ۲۴ درصد کل اراضی این ایالت زیر کشت گیاه روغنی “کلزا” قراردارد.

asdds عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویددر مارک گرونینگن واقع در ایالت بادن ووتنبرگ هر سال مراسم سنتی انتخاب ملکه و پادشاه چوپان‌ها برگزار می‌شود. برندگان مسابقه دویدن با سطل بر روی سر و همچنین دویدن با پای برهنه بر روی زمینی که محصول آن تازه درو شده عنوان ملکه و پادشاه چوپان‌ها را به خود اختصاص می‌دهند.

aadd عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدثریا کول‌مان ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ آلمان شد. او پیشتر عنوان ملکه زیبایی ایالت زاکسن را نیز بدست آورده بود.

aaff 1 عکس: با ملکه های آلمان آشنا شویدجالب اینکه جایگاه ملکه‌ها در آلمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. حضور این ملکه‌ها در مراسم گوناگون و دیدار مقامات سیاسی با آن‌ها بیانگر این جایگاه ویژه است. (عکس: دیدار اشتفان وایل، نخست‌وزیر ایالت نیدرزاکسن با ملکه‌های رشته‌های گوناگون این ایالت)

گزارش از Deutsche Welle (DW)

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.