همه روسای جمهوری سابق آمریکا در کنسرت خیریه برای آسیب دیدگان طوفان

همه روسای جمهوری سابق آمریکا در کنسرت خیریه برای آسیب دیدگان طوفان

همه روسای جمهور آمریکا؛ رهبران پیشین ایالت متحده آمریکا برای کمک به طوفان زده گان درکنسرت خیریه با عنوان کمپین درخواست آمریکایی متحد گرد هم می آیند.

هر پنج رئیس جمهور پیشین آمریکا یعنی باراک اوباما، جرج بوش پسر، بیل کلینتون، جرج بوش پدر و جیمی کارتر برای حضور در یک کنسرت خیریه با هم حاضر می شوند. این کنسرت قرار است ۲۱ ماه اکتبر (۲۹ مهر) برگزار شود.

این خبر در پی اعلام خبر همکاری روئسای پیشین آمریکا برای کمک به قربانیان توفانهای ماههای اخیر در آمریکا منتشر شده است.

پنج رئیس جمهوری پیشین آمریکا اخیرا یک بنیاد خیریه برای کمک به قربانیان توفان ماریا در پورتوریکو و جزائر ویرجین با همکاری یکدیگر به راه انداختند.

 e1507323524852 همه روسای جمهوری سابق آمریکا در کنسرت خیریه برای آسیب دیدگان طوفانکمپین آنها با عنوان «درخواست آمریکای متحد» به اهدا کننده ها این گزینه را می دهد که به پورتوریکو و یا به جزائر ویرجین کمک مالی کنند.

در وبسایت این بنیاد همچنین امکان اهدای پول برای کمک به قربانیان دو توفان قبلی، یعنی هاروی و ایرما وجود دارد.

در بیانیه ای از سوی بیل کلینتون در این رابطه آمده است : «توفان هاروی ویرانی وحشتناکی را به بار آورد. اما همچنین بهترین روی بشریت را آشکار کرد.»

 e1507323618827 همه روسای جمهوری سابق آمریکا در کنسرت خیریه برای آسیب دیدگان طوفانپنج رئیس جمهوری سابق و زنده آمریکا از راست: کارتر، کلینتون، بوش پسر، اوباما و بوش پدر.

کنسرت در ایالت تگزاس و با اجرای گروههای موسیقی کانتری مانند «آلاباما»، «برادران گاتلین» و «لایل لاوت» و خواننده موسیقی گاسپل «یولاندا ادمز» و خواننده پاپ «کاسدی پوپ»برگزار می شود.

بلیتها برای شرکت در این کنسرت در حال حاضر قابل خریداری است.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.