تعیین سن پناهجویان کودک در سوئد آغاز می شود

تعیین سن پناهجویان کودک در سوئد آغاز می شود

براساس تصمیم اداره مهاجرت سوئد/ سویدن سن پناهجویان کودک توسط پزشکی قانونی تعیین می شود،عکس برداری از عقل‌دندان و یک زانو، روشی است که آزمایش تعیین سن براساس آن صورت می‌گیرد

به گزارش احیانیوز به نقل از رادیو دری سوئد ، طب‌عدلی (بزشکی قانونی) روند آزمایش و تعیین سن کودکان پناهجو را آغاز می‌کند. امروز سه‌شنبه نخستین پرونده‌ها از اداره کل مهاجرت به طب‌عدلی فرستاده خواهد شد. قرار است ظرف چند هفته، نخستین نتایج از این آزمایش‌ها در اختیار اداره کل مهاجرت قرار گیرد.

eru 3 تعیین سن پناهجویان کودک در سوئد آغاز می شودپیش از این انجمن پزشکی کودکان، نسبت به تعیین سن کودکان پناهجو اعتراض کرده بود. اما اکنون این انجمن روشی را که طب‌عدلی در تعیین سن کودکان پناهجو بکار خواهد برد مورد تایید قرار داده است.

گفته شده است به منظور آزمایش سن، تایید کتبی توسط پناهجو شرط است. عکس برداری از عقل‌دندان و یک زانو، روشی است که آزمایش تعیین سن براساس آن صورت می‌گیرد. پس از ان تصاویر توسط دو داکتر دندان(دندان پزشک) و دو رادیولوژیست که با هم همکاری و هماهنگی ندارند مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از بررسی‌های جداگانه توسط این چهار پزشک، یک پزشک عدلی در مورد نتایج آزمایش تصمیم خواهد گرفت.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.