شانس اصغر فرهادی دربین فیلم های غیر انگلیسی در گلدن گلوب

شانس اصغر فرهادی دربین فیلم های غیر انگلیسی در گلدن گلوب

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب تا دقایقی دیگر در لس آنجلس برگزار می شود، اصغر فرهادی با فیلم «فروشنده» دارای بیشترین شانس دربین فیلم های غیر انگلیسی.

این هفتاد و چهارمین دوره گلدن گلوب است که در آن هرساله توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی جوایز اهدا می‌ شود.

اصغر فرهادی کارگردان نامدار ایرانی یکی از نامزدهای دریافت گلدن گلوب است، او با فیلم «فروشنده» در بخش فیلم های غیر انگلیسی زبان با رقبای مطرحی از سایر کشورهای جهان رقابت می کند.

«فروشنده» داستان زن و شوهر جوانی است که مجبور به ترک خانه خود می شوند و به آپارتمان جدیدی می روند، در این میان زن درگیر ماجراهای غیرمنتظره ای می شود که زندگی خانوادگی او را دچار بحران می کند.

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که این روزها از محبوبیت زیادی در سینمای ایران برخوردارند، نقش این زوچ را بازی می کنند.

پیش بینی مجله رولینگ استونز بر این است که داوران گلدن گلوب به فیلمهای «داغ» رای می‌دهند. از این رو، رولینگ استونز فیلم «مهتاب» را برنده احتمالی گوی طلایی در رده درام دانسته است. اما اضافه شده است که شایسته حقیقی گوی طلایی «منچستر ساحلی» است و یا «سکوت» از مارتین اسکورسزی که البته اصلا نامزد گلدن گلوب نشده اند.

مجله «ونیتی فیر» نیز در مقاله ای به برندگان احتمالی گلدن گلوب پرداخته است. در این مقاله به دو فیلم «منچستر ساحلی» و «مهتاب» بیشترین شانس بردن جایزه بهترین فیلم درام داده شده اما از آنجا که در «منچستر ساحلی» ستارگان معروفی ایفای نقش کرده اند، پیش بینی ونیتی فیر برای بردن این فیلم است.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.