اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

یک اسب در برزیل درتشیع مرگ صاحب خود شیهه زنان اشک از چشمانش جاری شد،این اسب وفادار سرو صورت خود را بر تابوت صاحبش می مالید،گویی که مفهوم مرگ و سفر بی بازگشت را درک می کرد.

به گزارش روزنامه بریتانیایی “مترو” صاحب این است، جوانی ۳۴ ساله و برزیلی به نام واگنر دی لیما ویگاردو است که سوم ژانویه و در شهر باریبا برزیل درگذشته است.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد این اسب که از او با نام “سیرینو” یاد شده، سر و صورت خود را به تابوت صاحبش می‌مالد و شیهه می‌کشد. حاضران در این مراسم گفته‌اند که سیرینو علیرغم اینکه جنازه موجود در تابوت را ندیده لیکن به شکل غیرقابل باوری تشخیص داده که فرد متوفی، صاحبش واگنر است. اشک‌های این اسب وفادار حاضرین را دچار شگفتی کرده و بر اندوه فضای غم‌بار تشییع جنازه افزوده است.

روزنامه مترو نقل کرده که سیرینو رابطه بسیار عمیقی با واگنر و خانواده او داشته و شاید به همین دلیل باشد که پیشاپیش همه تشییع‌کنندگان جنازه واگنر حرکت می‌کرده است.

واگنر دی لیما ویگاردو در اولین روز سال نوی میلادی، در حالی که با سرعت زیاد موتورسواری می‌کرده، دچار حادثه شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، لیکن علیرغم انجام دو عمل جراحی، تلاش پزشکان برای نجات جان او موفقیت‌آمیز نبود.

یکی از نزدیکان واگنر گفته است که سیرینو همه چیز واگنر بود. به همین دلیل این اسب وفادار، با چشمانی اشکبار در مراسم تشییع و دفن واگنر حاضر شد تا با او وداع کند. یکی از دوستان خانواده ویگاردو گفت: رفتار اسب غیرقابل باور بود. اگر من شخصا حضور نداشتم و با چشمان خودم موضوع را نمی‌دیدم، به هیچ وجه نمی‌توانستم این موضوع را باور کنم.

 

asf 18 e1483912101894 اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

asff 1 e1483912003905 اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

ash 10 e1483912169665 اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

asg 16 e1483912146117 اسبی که درتشیع جنازه صاحبش اشک ریخت

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.