ملکه سوئد: اشباح در کاخ سلطنتی این کشور ساکن هستند

ملکه سوئد: اشباح در کاخ سلطنتی این کشور ساکن هستند

ملکه سوئد از وجود اشباح در کاخ سلطنتی این کشور خبرداده، ملکه می گوید این اشباح بسیار مهربانند، گاهی حس می کنی که تنها نیستی.

سیلویا ریناته سومرلات ملکه سوئد می‌گوید که اشباح در کاخ سلطنتی این کشور ساکن هستند. به گزارش روزنامه بریتانیایی گاردین، در یک برنامه مستند که آن را شبکه SVT پخش می‌کند، ملکه سوئد می‌گوید: «در کاخ، دوستان کوچکی سکونت دارند. آن‌ها شبح هستند. بسیار هم مهربانند. گاهی حس می‌کنی که تنها نیستی».

 

کاخ سلطنتی دروتنینگهلم که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار داردف در قرن هفدهم در جزیره لوون استکهلم پایتخت سوئد ساخته شده است. این کاخ، محل اقامت داوم کارل شانزدهم پادشاه سوئد و ملکه سیلویای ۷۳ ساله است. او دختر یک بازرگان آلمانی و مادرش برزیلی هستند. کارل شانزدهم ۴۰ سال پیش با سیلویا ازدواج کرد و در میان پادشان سوئد، او طولانی‌ترین دوره سلطنت را دارد.

ert 7 ملکه سوئد: اشباح در کاخ سلطنتی این کشور ساکن هستندکاخ سلطنتی سوئد

 

کریستینا خواهر مکله سیلویا، سخنان خواهرش را درباره وجود اشباح در کاخ سلطنتی تایید می‌کند. کریستینا در این باره می‌گوید: «در جای جای خانه می‌توانی وجود انرژی زیاد را حس کنی. عجیب است که شکل شکل مرئی به خود نمی‌گیرند». او ادامه می‌دهد: «تمام منازل قدیمی داستان‌هایی از اشباح دارند اما این مساله مانعی در برابر سکونت مردم در این منازل نیست زیرا انرژی در آن‌ها زیاد است».

asd 10 ملکه سوئد: اشباح در کاخ سلطنتی این کشور ساکن هستندسیلویا ریناته سومرلات ملکه سوئد

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا به معادله امنیتی زیر جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.